Jongeren vragen jouw hulp als maatje

Jongeren vragen jouw hulp als maatje

Regelmatig
Buytenwegh de Leyens, Meerzicht, Rokkehage c.a.
  • Maatje, buddy & gezelschap
  • Creativiteit & muziek
  • Kunst & cultuur
  • Sport & beweging
  • Sociaal & welzijn
  • Kan vanuit huis
  • Kinderen & jongeren

Jong Perspectief is voortdurend op zoek naar vrijwilligers die graag iets willen betekenen voor jongeren die een steuntje in de rug nodig hebben.

Het maatjesproject is voor kinderen en jongeren tussen de 6 en 24 jaar die om verschillende redenen wel wat extra aandacht kunnen gebruiken. Het doel is om jongeren beter te laten functioneren in het dagelijkse leven en hun zelfredzaamheid te vergroten.
Jong Perspectief doet dit door hen één op één te koppelen aan een volwassen vrijwilliger. Samen trekken zij een jaar met elkaar op en ondernemen ze op basis van gezamenlijke interesses leuke activiteiten. Daarbij staan ontspanning en persoonlijke aandacht centraal. Tijdens hun uitstapjes kan van alles worden ondernomen. Van een goed gesprek of hulp bij het huiswerk tot het doen van gewoon leuke dingen zoals sporten, winkelen, knutselen, een spelletje doen of samen koken.

Heb jij affiniteit met jongeren? En heb je een paar uurtjes per (twee) weken beschikbaar? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wat kan je van ons verwachten?
* Een training en begeleiding tijdens het maatjesproject.
* Een zorgvuldige match betreft wensen en verwachtingen.
* Thema- en intervisiebijeenkomsten
* Groepsactiviteiten

  • De vraag van Diana is bekeken door de helpdesk
  • Deze persoon staat ingeschreven op Zoetermeervoorelkaar
  • Diana is eerder via deze website geholpen
  • Diana heeft 2 aanbevelingen ontvangen
Laat Diana weten dat je interesse hebt

Vul het veld in om te reageren op de vraag: "Jongeren vragen jouw hulp als maatje" van Diana.
Goed om te weten: om je veiligheid en die van andere Zoetermeervoorelkaar deelnemers te beschermen, hanteren we gedragsregels. Indien er een vermoeden bestaat van het overtreden van deze regels, dan kunnen wij verstuurde berichten inzien.

Ik wil helpen
Liever telefonisch contact? Toon telefoonnummer
Aangesloten bij:
organisatie logo Jong Perspectief
Geplaatst door:
Profielfoto van Diana
65% profielsterkte
Geplaatst door:
Profielfoto van Diana
  • De vraag van Diana is bekeken door de helpdesk
  • Deze persoon staat ingeschreven op Zoetermeervoorelkaar
  • Diana is eerder via deze website geholpen
  • Diana heeft 2 aanbevelingen ontvangen
  • Kan vanuit huis
  • Kinderen & jongeren

Meer vragen van Diana namens Jong Perspectief

  Omschrijving van de vraag Plaats Categorie
  Zin om met mij te voetballen? Centrum Maatje, buddy & gezelschap
  Rosa (15 jaar) kletsen, sporten en creatief Buytenwegh de Leyens, Centrum, Meerzicht Maatje, buddy & gezelschap, Creativiteit & muziek