Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Zoetermeervoorelkaar

Vrijwilliger Inzamelingsacties

Ben jij de flexibele vrijwilliger die af en toe wil helpen bij inzamelingsacties bij supermarkten? Locatie: Den Haag, Rijswijk en Zoetermeer Uren: 2-3 uur per dag Voedselbank Haaglanden zoekt enthousiaste vrijwilligers die tijdens actieweken van supermarkten willen helpen om supermarktklanten te informeren over de Voedselbank en te motiveren producten te schenken aan de Voedselbank. Wat houdt het in? Je staat samen met andere vrijwilligers op een vaste plek in de supermarkt. Je vertelt klanten op een vriendelijke manier over de Voedselbank en welke producten ze kunnen doneren. Het gaat om korte diensten van ongeveer 2/3 uur per dag, een paar keer per jaar. Jij bepaalt wanneer je kunt helpen. Ook bedrijven zijn welkom! Maak impact! Organisaties die maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) belangrijk vinden, kunnen medewerkers inzetten om te helpen tijdens de supermarktacties. Een prachtige manier om als team bij te dragen aan een goed doel! Help mee, samen maken we het verschil. Meld je aan bij [e-mailadres verborgen] onder vermelding van je naam en telefoonnummer.
Lees meer
Eenmalig (geen vaste datum)

Meerzicht

Boodschappen
Collecte & inzamelacties
Hulp bij armoede

Beschrijving

Ben jij de flexibele vrijwilliger die af en toe wil helpen bij inzamelingsacties bij supermarkten?

Locatie: Den Haag, Rijswijk en Zoetermeer

Uren: 2-3 uur per dag

Voedselbank Haaglanden zoekt enthousiaste vrijwilligers die tijdens actieweken van supermarkten willen helpen om supermarktklanten te informeren over de Voedselbank en te motiveren producten te schenken aan de Voedselbank.

Wat houdt het in?

Je staat samen met andere vrijwilligers op een vaste plek in de supermarkt.

Je vertelt klanten op een vriendelijke manier over de Voedselbank en welke producten ze kunnen doneren.

Het gaat om korte diensten van ongeveer 2/3 uur per dag, een paar keer per jaar.

Jij bepaalt wanneer je kunt helpen.

Ook bedrijven zijn welkom! Maak impact!

Organisaties die maatschappelijk verantwoord ondernemen (MVO) belangrijk vinden, kunnen medewerkers inzetten om te helpen tijdens de supermarktacties. Een prachtige manier om als team bij te dragen aan een goed doel!

Help mee, samen maken we het verschil.

Meld je aan bij [e-mailadres verborgen] onder vermelding van je naam en telefoonnummer.

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 3 tot 4 uur

Locatie

Meerzicht

Bijzonderheden

Geschikt voor jongeren

Geschikt voor Engelssprekenden

Geschikt voor (kleine) groepen

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Mantelzorgers

Mensen die begeleid worden/wonen

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Duurzaamheid & milieu
Sociaal & welzijn
Categorie
Boodschappen
Collecte & inzamelacties
Hulp bij armoede
Team

Team

65% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Team is ingeschreven op Westlandvoorelkaar sinds 23-11-2018
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 4 aanbevelingen ontvangen
Gebruiker
Lees meer