Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Zoetermeervoorelkaar

Activiteiten in Vivaldi

Vrijwilligerswerk bij Vivaldi is afwisselend, want er zijn verschillende activiteiten waar je inzet welkom is. Bij het restaurant ben je welkom van maandag tot en met donderdag van 15.00 uur tot 17.30 uur. Op vrijdag tot en met zondag is het open tussen 11.30 uur tot 17.30 uur. Je hebt veel contact met de bewoners en bent onderdeel van een leuk team met vrijwilligers en restaurantmedewerkers. Je werkt samen met hen achter de counter en voorziet bewoners én hun bezoek van drankjes en hapjes. Ook help je mee met afrekenen, vaatwassen, het voorbereiden van hapjes, tafels afnemen, en voorraad bijvullen. Het is gezellig en afwisselend vrijwilligerswerk. Als je liever iets anders doet, kun je bijvoorbeeld meehelpen met: • 'ontspannen bewegen' - een bewonersactiviteit in de middag • gezelligheid - een moment één-op-één met bewoners • samen koken met de bewoners in de gezamelijke huiskamer op de afdelingen Heb je zin om als vrijwilliger mee te doen bij Vivaldi? Laat dan van je horen! De coördinator welzijn beantwoordt graag je vragen en je kunt altijd eerst eens vrijblijvend kennismaken. Vermeld je je telefoonnummer in je reactie? Dan kunnen we nog sneller contact met je opnemen.
Lees meer
Structureel

De Leyens

Koken & maaltijden
Gastvrijheid & horeca
Activiteitenbegeleiding

Beschrijving

Vrijwilligerswerk bij Vivaldi is afwisselend, want er zijn verschillende activiteiten waar je inzet welkom is.

Bij het restaurant ben je welkom van maandag tot en met donderdag van 15.00 uur tot 17.30 uur. Op vrijdag tot en met zondag is het open tussen 11.30 uur tot 17.30 uur.
Je hebt veel contact met de bewoners en bent onderdeel van een leuk team met vrijwilligers en restaurantmedewerkers. Je werkt samen met hen achter de counter en voorziet bewoners én hun bezoek van drankjes en hapjes. Ook help je mee met afrekenen, vaatwassen, het voorbereiden van hapjes, tafels afnemen, en voorraad bijvullen. Het is gezellig en afwisselend vrijwilligerswerk.

Als je liever iets anders doet, kun je bijvoorbeeld meehelpen met:
• 'ontspannen bewegen' - een bewonersactiviteit in de middag
• gezelligheid - een moment één-op-één met bewoners
• samen koken met de bewoners in de gezamelijke huiskamer op de afdelingen

Heb je zin om als vrijwilliger mee te doen bij Vivaldi? Laat dan van je horen! De coördinator welzijn beantwoordt graag je vragen en je kunt altijd eerst eens vrijblijvend kennismaken. Vermeld je je telefoonnummer in je reactie? Dan kunnen we nog sneller contact met je opnemen.

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 4 uur

Locatie

De Leyens

Bijzonderheden

Geschikt voor jongeren

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Koken & maaltijden
Gastvrijheid & horeca
Activiteitenbegeleiding
Sineke Blanken

Sineke Blanken

75% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Sineke Blanken is ingeschreven op NLvoorelkaar sinds 13-06-2018
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 22 aanbevelingen ontvangen
Het was heel duidelijk gesprek
Saida
Lees meer